Pożyczka w UK Dla Polaków

Wysłany przez:

Pożyczka w UK dla Polaków, Oakam szybkie pożyczki gotówkowe w UK. W poszukiwaniu firm oferujących pożyczki dla polaków możemy napotkać na szereg ofert zachęcających nas do uzyskania szybkiego zastrzyku gotówki. Jedną z takich firm oferujących pożyczki gotówkowe dla polaków jest firma Oakam. Dlaczego warto przyjrzeć się ofercie Oakam? Pożyczki w Oakam to nie tylko zwykłe pożyczki gotówkowe, firma Oakam stworzyła unikalny produkt finansowy dzięki któremu łatwo otrzymasz pożyczkę, jednocześnie budując swoją zdolność kredytową.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Oakam.

Obsługa po Polsku – w firmie Oakam pracują polscy konsultanci dzięki czemu będziesz mógł uzyskać wszystkie informacje na temat pożyczek w języku polskim bez obawy, że decydujesz się na wzięcie pożyczki nie znając do końca warunków.

Bezpieczeństwo – Wszystkie firmy działające legalnie na terenie Wielkiej Brytanii są zobowiązane prawnie do rejestracji w Companies House, oraz do ochrony danych osobowych. Firma Oakam spełnia wszystkie te warunki. Niekiedy firmy udzielające pożyczek wysyłają do domów swoich klientów osoby które inkasują ratę spłaty pożyczki, jest to swego rodzaju wygoda, ale czy chciałbyś zapraszać do swojego domu obcą osobę? bo ja nie.

Dla Kogo Pożyczka w Oakam

Baza klientów Oakam to osoby które poszukują szybkiej pożyczki gotówkowej w UK, oraz nie mają dostępu do głównych produktów finansowych na rynku ponieważ:

  • Są samozatrudnione
  • Są świeżo przybyłe do UK
  • Nie posiadają lub ich historia kredytowa jest słaba
  • Jedynym dochodem są benefity

W Oakam możemy otrzymać szybką pożyczkę od 200 – 600 oraz na większe cele od 600-5000. Przy większej kwocie musimy udać się do oddziału nie jest ona dostępna w weryfikacji na telefon.

0